Öne Çıkanlar mhp genel sekreter yardımcısı akdeniz bölgesi Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Suriye Rejimiyle Temasımız Söz Konusu Değil Negredo Fenerbahçe Hazırlık Maçında Bursasporu 2-0 Mağlup Etti fenerbahçe formaları Uzman Çavuş Süleyman Yasir Ağır LG otomotiv malzemelerinden kar etti mi belediye başkan yardımmcısı ilhan şener Gündemde Bugün-17 Temmuz 2019 Çarşamba Gündemde Bugün-21 Haziran 2019 Cuma Gemelli Hastanesi Basın Ofisi

Gündemde Bugün-10 Şubat 2019 Pazar

TÜRKİYE

-Fethullahçı Terör Örgütü’nün başarısızlıkla sonuçlanan darbe girişiminin ardından yaşanan gelişmeler ile yurt içi ve yurt dışındaki tepkiler takip ediliyor.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN PROGRAMI

-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Taksim Meydanında Atatürk Kültür Merkezi Temel Atma Törenine ve Sinan Erdem Spor Salonunda İstanbul Sandık Başkanları Buluşmasına katılacak. (Saat:12.00-14.00)

CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU'NUN PROGRAMI

-CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Spor Salonunda Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısına katılacak. (Saat:11.00)

BAKAN SELÇUK ORDU'DA

-Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Fatsa Matematik Müzesi ve Bilim Evi’ni, Fatsa Bilim Sanat Merkezini, Ordu Valiliği’ni, Altınordu'da Penbe İzzet Şahin Güzel Sanatlar Lisesi’ni ziyaret edecek, ODÜ Tıp Fakültesi Morfoloji Binası Konferans Salonunda Okul Yöneticileri ve Öğretmenlerle bir araya gelecek, AK Parti Ordu İl Başkanlığı’nı  ve Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret edecek. (Saat:10.00-10.30-11.15-14.00-15.00-17.00-18.00)

DÜNYA-DİPLOMASİ

-Suriye'deki iç savaş ve bölgesel yansımaları takip ediliyor.

SPOR

-Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasına Atiker Konyaspor-Evkur Yeni Malatyaspor, Göztepe-Aytemiz Alanyaspor ve Galatasaray-Trabzonspor maçlarıyla devam edilecek. (Saat:13.30-16.00-19.00)

-Spor Toto 1. Lig'in 21. haftasında Balıkesirspor Baltok-Tetiş Yapı Elazığspor, Boluspor-Afjet Afyonspor, İstanbulspor-Adana Demirspor, Adanaspor-Altay ve Denizlispor-Altınordu maçları oynanacak. (Saat:13.30-13.30-16.00-16.00-19.00)

-Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 18. haftasında Fenerbahçe Beko-Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol, Tofaş-Afyon Belediyespor karşılaşmaları oynanacak. (Saat:13.00-17.30)

-Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin 18. haftası Gündoğdu Adana Basketbol-Bellona Kayseri Basketbol, İstanbul Üniversitesi-Fenerbahçe, Hatay BŞB-İzmit Belediyespor karşılaşmalarıyla tamamlanacak. (Saat:14.00-16.00-16.30)

-Voleybol'da Vestel Venus Sultanlar Ligi’nin  18. haftası Beşiktaş – Kameroğlu Beylikdüzü Vol.İht., VakıfBank – Halkbank, Aydın BBSK – Fenerbahçe Opet, Karayolları – Eczacıbaşı VitrA, Çanakkale Bld. – Türk Hava Yolları karşılaşmalarıyla tamamlanacak. (Saat:14.00-14.00-15.00-16.00-17.00)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.