Öne Çıkanlar ankara Metromall AVMnin sahibi kim bugünün gündemi Devlet Bahçeli Ankara adliyesinde ifade verdi adana 4 temmuz gündemi türk ihracatçılar deniz depboylu soru önergesi 6 Aralık 2019 Gündemi Adana Çocuk Hakları Komitesi erdoğan almanya için ne dedi Moldova maçı

Gündemde Bugün-30 Kasım 2019 Cumartesi

TÜRKİYE

-Fethullahçı Terör Örgütü’nün başarısızlıkla sonuçlanan darbe girişiminin ardından yaşanan gelişmeler ile yurt içi ve yurt dışındaki tepkiler takip ediliyor.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN PROGRAMI

-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MS4 TANAP İstasyonu, İpsala'da TANAP Avrupa Bağlantısı Açılış Törenine katılacak. (Saat:14.00)

CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU'NUN PROGRAMI

-CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Avrasya Sanayi ve İş Adamları Derneği'nin Olağan Genel Kuruluna katılacak. (Saat:12.00)

BAKAN SELÇUK ANKARA'DA

-Millî Eğitim Bakanı Sayın Ziya Selçuk, TED Üniversitesi Çok Amaçlı Salonunda III. Uluslararası Öğretmen Eğitimi ve Akreditasyon Kongresine katılacak. (Saat:09.30)

BAKAN DÖNMEZ EDİRNE'DE

-Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, İpsala’da TANAP - Avrupa Bağlantısı Açılış Töreni'ne katılacak. (Saat:14.00)

DÜNYA-DİPLOMASİ

-Türkiye’nin ABD ve Rusya ile Suriye konusunda vardığı mutabakatlara ilişkin gelişmeler takip ediliyor.

SPOR

-A Milli Takımımızın 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası finallerinde mücadele edeceği rakipleri, Romanya'nın başkenti Bükreş'te çekilecek grup kuraları sonucu belli olacak. (Saat:20.00)

-Süper Lig’in 13. haftasına  Demir Grup Sivasspor - Kasımpaşa, Çaykur Rizespor - İttifak Holding Konyaspor, Aytemiz Alanyaspor - MKE Ankaragücü, Göztepe - Fenerbahçe maçlarıyla devam edilecek. (Saat:15.00-15.00-17.30-20.00)

-Süper Lig’in 13. haftasına Keçiörengücü - Altınordu, Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Osmanlıspor, Adanaspor - Bursaspor maçlarıyla devam edilecek. (Saat:14.00-16.30-19.00) 

-ING Basketbol Süper Ligi'nin 10. haftası Beşiktaş Sompo Sigorta - Sigortam.Net İTÜ BB, Teksüt Bandırma BK - Bahçeşehir Koleji, Darüşşafaka Tekfen - Tofaş, Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol - Türk Telekom karşılaşmalarıyla başlayacak. (Saat:13.00-15.15-17.30-20.00)

-Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nin 7. haftası Birevim Elazığ İl Özel İdare - Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol, Fenerbahçe Öznur Kablo - Samsun Canik Belediye, İzmit Belediyespor - Gelecek Koleji Çukurova Basketbol oynanacak karşılaşmalarla başlayacak. (Saat:14.00-16.00-17.00)

-AXA Sigorta Efeler Ligi’nde 9. hafta İnegöl Bld. – Halkbank karşılaşmasıyla başlayacak. (Saat:16.00)

-Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde 11. haftasında Beşiktaş – Nilüfer Bld., Aydın B.Şehir Bld. – Atlasglobal Yeşilyurt, Fenerbahçe Opet – Karayolları karşı karşıya gelecek. (Saat:14.00-15.00-19.00)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.