Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Kağıthane İmece İlkokulu'nda oyunu kullandı.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum oyunu kullandıktan sonra basın açıklamasında bulundu. Başkan adayı Kurum, "Oyumuzun İsbtanbulumuza, ülkemize milletimize hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah büyük bir demokrasi şöleni yaşayacağız. Bugün istanbul'da İstanbul'un geleceği adına, çocuklarımızın geleceği adına çok önemli bir karar vereceğiz. Hem deprem riskinin ortadan kaldırılması, hem trafik çilesinin bitirilmesi, hemde İstanbul'da yaşayan her bir vatandaşımızın huzur ve güvenle yaşayabileceği adımı inşallah sandıkta atmış olacağız. Ben buradan bütün vatandaşlarımızın oylarını kullanmalarını istiyorum, Kullandıklara oylara sahip çıkmalarını istiyorum. 31 Mart bugün. Hergün bugünü söylüyorduk. 31 Mart gelecek yüzler gülecek, 31 Mart gelecek güneş doğacak. İnşallah bugün erken bir bayramıda tüm istanbullular ile kutlayacağız." dedi.