Fenerbahçe Beko, Turkish Airlines EuroLeague play-off 5. maçında Monaco ile deplasmanda karşı karşıya geldi. Nefesleri kesen maçın normal süresi 70-70'lik eşitlikle tamamlanırken rakibini 80-79 mağlup eden Fenerbahçe Beko Final Four'a yükseldi.
Fenerbahçe Beko Final Four'da!
Fenerbahçe Beko, Turkish Airlines EuroLeague play-off 5. maçında Monaco ile deplasmanda karşı karşıya geldi. Nefesleri kesen maçın normal süresi 70-70'lik eşitlikle tamamlanırken rakibini 80-79 mağlup eden Fenerbahçe Beko Final Four'a yükseldi.
08 Mayıs 2024 Çarşamba 22:28
![Fenerbahçe Beko Final Four'da!](https://www.ankahaber.com.tr/images/haberler/2024/05/fenerbahce-beko-final-four-da_a86ee.jpg)