Öne Çıkanlar ekonomi finans gündem SAFE altan öymen erhan çelik baklada çanakkale birinci Nedenleri Comment Cleaners Prens Halid El Faysal 16 Temmuz Cumartesi günü 2 mart gündemi

Gündemde Bugün-8 Aralık 2018 Cumartesi

TÜRKİYE

-Fethullahçı Terör Örgütü’nün başarısızlıkla sonuçlanan darbe girişiminin ardından yaşanan gelişmeler ile yurt içi ve yurt dışındaki tepkiler takip ediliyor.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN PROGRAMI

-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar'da Toplu Açılış Töreni ve Halka Hitap edecek ve Arnavutluk Başbakanı Edi Rama ile görüşecek. (Saat:14.00-17.00)

BAKAN KURUM ERZURUM'DA

-Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Erzurum Valiliği'ni ziyaret edecek, Kentsel Dönüşüm Alanlarında, Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezinde, Olimpiyat Parkı Millet Bahçesi Alanlarında İncelemede bulunacak, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret edecek, Esnaf ziyaretinde bulunacak ve  Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığı ziyaret edecek. (Saat:13.15-13.45-15.30-16.00-16.15-17.15-17.30)

CHP GENEL SEKRETERİ HAMZAÇEBİ İSTANBUL'DA

-CHP Genel Sekreteri M. Akif Hamzaçebi, Beykoz Koru İBB Sosyal Tesisleri'nde Beykoz Otizmli Çocuklar ve Aileleri Yardımlaşma Derneği (BOÇAY) yararına düzenlenecek olan kahvaltı etkinliğine katılacak ve konuşma yapacak. (Saat:11.00)

DÜNYA-DİPLOMASİ

-Suriye'deki iç savaş ve bölgesel yansımaları takip ediliyor.

SPOR

-Voleybolda Kadınlar FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası, Çin'in Shaoxing kentindeki yarı final ve klasman maçlarıyla devam ediyor. Yarı finalde Eczacıbaşı VitrA,Minas Tenis Clube ile VakıfBank ise Praia Clube ile karşılaşacak. (Saat:15.00-15.00)

-Spor Toto Süper Lig'in 15. haftasına Demir Grup Sivasspor-Göztepe, Trabzonspor-Atiker Konyaspor, Galatasaray-Çaykur Rizespor maçlarıyla devam edilecek. (Saat:13.30-16.00-19.00)

-Spor Toto 1. Lig'in 15. haftasında Kardemir Karabükspor-İstanbulspor, Osmanlıspor-Afjet Afyonspor, Altınordu-Adanaspor maçları oynanacak. (Saat:13.30-13.30-16.00) 

-Voleybol'da Efeler Ligi’nin 9. haftası Jeopark Kula Bld. – Tokat Bld. Plevne ve İkbal Afyon Bld. Yüntaş – Fenerbahçe karşılaşmaları ile başlayacak. (Saat:14.00-17.00)

-Voleybol'da Vestel Venus Sultanlar Ligi’nin 8. haftasında Çanakkale Bld. – Fenerbahçe, Galatasaray HDI Sigorta – Halkbank, Aydın B.Şehir Bld. – Nilüfer Bld., Karayolları – THY karşı karşıya gelecek. (Saat:14.00-14.00-15.00-16.00)

-Türkiye Basketbol Ligi’nin 9. haftası Manisa Büyükşehir Belediye - Selçuklu Basketbol, Petkim Spor - Bandırma Kırmızı, Karesi Spor - Düzce Belediye, Bursaspor - Edirne Spor karşılaşmalarıyla tamamlanacak. (Saat:15.30-16.00-16.00-17.00)

-Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin 11. haftasında Akdeniz Üniversitesi - Galatasaray Gelişim karşı karşıya gelecek. (Saat:14.00)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.