Türkiye Futbol Federasyonu(TFF), 2 ve 3.Lig’in ilk üç haftaki programlarını açıkladı.
TFF 2 ve 3. Lig'de 2017-2018 sezonu 1, 2 ve 3. hafta müsabakalarının programlarını açıkladı.
TFF 2.LİG KIRMIZI GRUP |
1.HAFTA |
26 Ağustos 2017 Cumartesi |
SİVAS BELEDİYE SPOR |
SANCAKTEPE BELEDİYESPOR |
MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ |
16.00 |
ETİMESGUT BELEDİYESPOR |
EYÜPSPOR |
|
16.30 |
TOKATSPOR |
AFJET AFYONSPOR |
TOKAT GAZİOSMANPAŞA STADI |
16.30 |
HATAYSPOR |
KASTAMONUSPOR 1966 |
ANTAKYA ATATÜRK STADI |
16.30 |
TUZLASPOR A.Ş. |
İNEGÖLSPOR |
TUZLA BELEDİYE STADI |
17.00 |
MENEMEN BELEDİYESPOR |
KOCAELİ BİRLİK SPOR |
|
17.00 |
BODRUM BLD. BODRUMSPOR |
SARIYER |
|
17.00 |
BUCASPOR |
KEÇİÖRENGÜCÜ |
YENİ BUCA STADI |
20.00 |
MERSİN İDMANYURDU |
AMED SPORTİF FAALİYETLER |
MERSİN STADI |
20.00 |
2.HAFTA |
9 Eylül 2017 Cumartesi |
İNEGÖLSPOR |
BODRUM BLD. BODRUMSPOR |
İNEGÖL İLÇE STADI |
16.30 |
SARIYER |
MENEMEN BELEDİYESPOR |
|
16.30 |
KOCAELİ BİRLİK SPOR |
ETİMESGUT BELEDİYESPOR |
ALPARSLAN TÜRKEŞ STADI |
16.30 |
10 Eylül 2017 Pazar |
AMED SPORTİF FAALİYETLER |
SİVAS BELEDİYE SPOR |
SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ |
15.30 |
KASTAMONUSPOR 1966 |
TOKATSPOR |
KASTAMONU GAZİ STADI |
16.00 |
KEÇİÖRENGÜCÜ |
HATAYSPOR |
AKTEPE STADI |
16.00 |
EYÜPSPOR |
BUCASPOR |
EYÜP STADI |
16.30 |
SANCAKTEPE BELEDİYESPOR |
TUZLASPOR A.Ş. |
MALTEPE HASAN POLAT |
16.30 |
AFJET AFYONSPOR |
MERSİN İDMANYURDU |
AFYONKARAHİSAR YENİ ŞEHİR STADI |
19.00 |
3.HAFTA |
16 Eylül 2017 Cumartesi |
SİVAS BELEDİYE SPOR |
AFJET AFYONSPOR |
MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ |
15.30 |
ETİMESGUT BELEDİYESPOR |
SARIYER |
|
16.00 |
TOKATSPOR |
KEÇİÖRENGÜCÜ |
TOKAT GAZİOSMANPAŞA STADI |
16.00 |
MENEMEN BELEDİYESPOR |
İNEGÖLSPOR |
|
16.30 |
BODRUM BLD. BODRUMSPOR |
SANCAKTEPE BELEDİYESPOR |
|
16.30 |
TUZLASPOR A.Ş. |
AMED SPORTİF FAALİYETLER |
TUZLA BELEDİYE STADI |
16.30 |
EYÜPSPOR |
KOCAELİ BİRLİK SPOR |
EYÜP STADI |
16.30 |
MERSİN İDMANYURDU |
KASTAMONUSPOR 1966 |
MERSİN STADI |
19.00 |
BUCASPOR |
HATAYSPOR |
YENİ BUCA STADI |
19.00 |
NOT: Stat bilgisi boş bırakılan maçların hangi statta oynanacağı daha sonra ilan edilecektir.
TFF 2.LİG BEYAZ GRUP |
1.HAFTA |
26 Ağustos 2017 Cumartesi |
NİĞDE BELEDİYESPOR |
ŞANLIURFASPOR |
NİĞDE 5 ŞUBAT STADI |
16.30 |
SİLİVRİSPOR |
BANDIRMASPOR |
|
17.00 |
KIRKLARELİSPOR |
BUGSAŞ SPOR A.Ş. |
KIRKLARELİ ATATÜRK STADI |
17.00 |
SAKARYASPOR A.Ş. |
KARŞIYAKA |
|
|
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. |
GÜMÜŞHANESPOR |
VEFA STADI |
17.00 |
ALTAY |
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR |
|
|
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. |
NAZİLLİ ŞEHİR STADI |
17.00 |
FETHİYESPOR |
HACETTEPE SPOR |
FETHİYE İLÇE STADI |
20.00 |
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR |
PENDİKSPOR |
KONYA B.Ş.BLD. ATATÜRK STADI |
20.00 |
2.HAFTA |
9 Eylül 2017 Cumartesi |
HACETTEPE SPOR |
KIRKLARELİSPOR |
|
16.00 |
10 Eylül 2017 Pazar |
GÜMÜŞHANESPOR |
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR |
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR STADI |
15.30 |
BUGSAŞ SPOR A.Ş. |
SAKARYASPOR A.Ş. |
OSTİM STADI |
16.00 |
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR |
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. |
KARAELMAS KEMAL KÖKSAL |
16.00 |
KARŞIYAKA |
SİLİVRİSPOR |
|
|
BANDIRMASPOR |
NİĞDE BELEDİYESPOR |
BANDIRMA 17 EYLÜL STADI |
16.30 |
PENDİKSPOR |
FETHİYESPOR |
PENDİK STADI |
16.30 |
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. |
ALTAY |
12 ŞUBAT STADI |
19.00 |
ŞANLIURFASPOR |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
ŞANLIURFA GAP STADI |
19.00 |
3.HAFTA |
16 Eylül 2017 Cumartesi |
NİĞDE BELEDİYESPOR |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
NİĞDE 5 ŞUBAT STADI |
16.00 |
SAKARYASPOR A.Ş. |
HACETTEPE SPOR |
|
|
SİLİVRİSPOR |
BUGSAŞ SPOR A.Ş. |
|
16.30 |
KIRKLARELİSPOR |
PENDİKSPOR |
KIRKLARELİ ATATÜRK STADI |
16.30 |
ALTAY |
ŞANLIURFASPOR |
|
|
BANDIRMASPOR |
KARŞIYAKA |
BANDIRMA 17 EYLÜL STADI |
16.30 |
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. |
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. |
VEFA STADI |
16.30 |
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR |
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR |
KONYA B.Ş.BLD. ATATÜRK STADI |
19.00 |
FETHİYESPOR |
GÜMÜŞHANESPOR |
FETHİYE İLÇE STADI |
19.00 |
NOT: Stat bilgisi boş bırakılan maçların hangi statta ve hangi saatte oynanacağı daha sonra ilan edilecektir.
TFF 3.LİG 1.GRUP |
1.HAFTA |
26 Ağustos 2017 Cumartesi |
YOMRASPOR |
MANİSA B.Ş. BLD. SPOR |
YOMRA İLÇE STADI |
16.00 |
12 BİNGÖLSPOR |
ÇATALCASPOR |
BİNGÖL ŞEHİR STADI |
16.00 |
DÜZCESPOR |
HALİDE EDİP ADIVARSPOR |
DÜZCE 18 TEMMUZ STADI |
16.30 |
KEMERSPOR 2003 |
KOZAN BELEDİYESPOR |
|
16.30 |
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR |
OFSPOR A.Ş. |
|
16.30 |
ERZİN BELEDİYESPOR |
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE |
ERZİN ŞEHİR STADYUMU |
16.30 |
BAYRAMPAŞA |
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. |
BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇ |
17.00 |
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR |
BERGAMA BELEDİYESPOR |
MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ |
17.00 |
DARDANELSPOR A.Ş. |
ERBAASPOR |
18 MART STADI |
20.00 |
2.HAFTA |
9 Eylül 2017 Cumartesi |
ÇATALCASPOR |
BAYRAMPAŞA |
|
16.30 |
HALİDE EDİP ADIVARSPOR |
DARDANELSPOR A.Ş. |
|
16.30 |
BERGAMA BELEDİYESPOR |
ERZİN BELEDİYESPOR |
BERGAMA 14 EYLÜL STADI |
16.30 |
10 Eylül 2017 Pazar |
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. |
YOMRASPOR |
16 MAYIS ŞEHİR STADI |
15.30 |
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE |
DÜZCESPOR |
GENÇ OSMAN STADI |
15.30 |
OFSPOR A.Ş. |
12 BİNGÖLSPOR |
|
15.30 |
KOZAN BELEDİYESPOR |
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR |
İSMET ATLI STADI |
16.00 |
ERBAASPOR |
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR |
ERBAA İLÇE STADI |
16.00 |
MANİSA B.Ş. BLD. SPOR |
KEMERSPOR 2003 |
MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSİ |
16.30 |
3.HAFTA |
16 Eylül 2017 Cumartesi |
12 BİNGÖLSPOR |
BAYRAMPAŞA |
BİNGÖL ŞEHİR STADI |
15.30 |
YOMRASPOR |
ÇATALCASPOR |
YOMRA İLÇE STADI |
15.30 |
OFSPOR A.Ş. |
ERBAASPOR |
|
15.30 |
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR |
HALİDE EDİP ADIVARSPOR |
|
16.00 |
DÜZCESPOR |
BERGAMA BELEDİYESPOR |
DÜZCE 18 TEMMUZ STADI |
16.00 |
ERZİN BELEDİYESPOR |
KOZAN BELEDİYESPOR |
ERZİN ŞEHİR STADYUMU |
16.00 |
KEMERSPOR 2003 |
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. |
|
16.00 |
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR |
MANİSA B.Ş. BLD. SPOR |
|
16.30 |
DARDANELSPOR A.Ş. |
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE |
18 MART STADI |
19.00 |
NOT: Stat bilgisi boş bırakılan maçların hangi statta oynanacağı daha sonra ilan edilecektir.
TFF 3.LİG 2.GRUP |
1.HAFTA |
26 Ağustos 2017 Cumartesi |
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. |
ANADOLU BAĞCILAR SK |
SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ |
16.00 |
1461 TRABZON |
KIRIKHANSPOR |
AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI |
16.00 |
KAYSERİ ERCİYESSPOR |
PAZARSPOR |
ATATÜRK SPOR KOMP. YAN SAHA |
16.30 |
EROKSPOR A.Ş. |
MUĞLASPOR |
|
17.00 |
TURGUTLUSPOR |
YEŞİL BURSA A.Ş. |
YEDİ EYLÜL ŞEHİR STADYUMU |
17.00 |
GÖLCÜKSPOR |
YENİ ORDUSPOR |
GÖLCÜK ŞEHİR STADI |
17.00 |
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ |
ERGENE VELİMEŞE SPOR |
DARICA İLÇE STADI |
17.00 |
TİRE 1922 SPOR |
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR |
TİRE 4 EYLÜL STADI |
17.00 |
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
ANKARA DEMİRSPOR |
VAN ATATÜRK ŞEHİR STADI |
19.00 |
2.HAFTA |
9 Eylül 2017 Cumartesi |
ANKARA DEMİRSPOR |
KAYSERİ ERCİYESSPOR |
TCDD ANKARA DEMİRSPOR STADI |
16.00 |
ANADOLU BAĞCILAR SK |
TURGUTLUSPOR |
|
16.30 |
10 Eylül 2017 Pazar |
PAZARSPOR |
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ |
PAZAR İLÇE STADI |
15.30 |
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR |
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. |
ERZİNCAN 13 ŞUBAT ŞEHİR STADI |
15.30 |
YENİ ORDUSPOR |
TİRE 1922 SPOR |
19 EYLÜL STADI |
15.30 |
KIRIKHANSPOR |
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
|
16.00 |
ERGENE VELİMEŞE SPOR |
EROKSPOR A.Ş. |
|
16.30 |
MUĞLASPOR |
GÖLCÜKSPOR |
MUĞLA ATATÜRK STADI |
16.30 |
YEŞİL BURSA A.Ş. |
1461 TRABZON |
MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ |
16.30 |
3.HAFTA |
16 Eylül 2017 Cumartesi |
1461 TRABZON |
ANADOLU BAĞCILAR SK |
AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI |
15.30 |
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. |
YENİ ORDUSPOR |
SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ |
15.30 |
KIRIKHANSPOR |
YEŞİL BURSA A.Ş. |
|
16.00 |
TURGUTLUSPOR |
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR |
YEDİ EYLÜL ŞEHİR STADYUMU |
16.30 |
GÖLCÜKSPOR |
ERGENE VELİMEŞE SPOR |
GÖLCÜK ŞEHİR STADI |
16.30 |
TİRE 1922 SPOR |
MUĞLASPOR |
TİRE 4 EYLÜL STADI |
16.30 |
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ |
ANKARA DEMİRSPOR |
DARICA İLÇE STADI |
16.30 |
EROKSPOR A.Ş. |
PAZARSPOR |
|
16.30 |
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
KAYSERİ ERCİYESSPOR |
VAN ATATÜRK ŞEHİR STADI |
19.00 |
NOT: Stat bilgisi boş bırakılan maçların hangi statta oynanacağı daha sonra ilan edilecektir.
TFF 3.LİG 3.GRUP |
1.HAFTA |
26 Ağustos 2017 Cumartesi |
Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD. SPOR |
AYDINSPOR 1923 |
ŞANLIURFA GAP STADI |
16.00 |
OSMANİYESPOR FK |
DÜZYURTSPOR |
|
16.30 |
ANKARA ADLİYESPOR |
PAYASSPOR |
|
16.30 |
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. |
TARSUS İDMAN YURDU |
|
17.00 |
TEKİRDAĞSPOR |
ARSİNSPOR |
TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL STADI |
17.00 |
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. |
ELAZİZ BELEDİYESPOR |
KARACABEY M.FEHMİ GERÇEKER |
17.00 |
KIZILCABÖLÜKSPOR |
CİZRE SPOR |
KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI |
17.00 |
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR |
KOCAELİSPOR |
SULTANBEYLİ GÖLET STADI |
17.00 |
B.ÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. |
ÇORUM BELEDİYESPOR |
|
17.00 |
2.HAFTA |
9 Eylül 2017 Cumartesi |
DÜZYURTSPOR |
KIZILCABÖLÜKSPOR |
AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI |
15.30 |
PAYASSPOR |
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR |
PAYAS İLÇE STADI |
16.00 |
10 Eylül 2017 Pazar |
CİZRE SPOR |
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. |
|
15.30 |
ELAZİZ BELEDİYESPOR |
B.ÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. |
ELAZIĞ ATATÜRK STADI |
15.30 |
ARSİNSPOR |
Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD. SPOR |
ARSİN İLÇE |
15.30 |
ÇORUM BELEDİYESPOR |
ANKARA ADLİYESPOR |
DR.TURHAN KILIÇCIOĞLU STADI |
16.00 |
AYDINSPOR 1923 |
OSMANİYESPOR FK |
ADNAN MENDERES STADI |
16.30 |
KOCAELİSPOR |
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. |
İZMİT İSMETPAŞA STADI |
19.00 |
TARSUS İDMAN YURDU |
TEKİRDAĞSPOR |
TARSUS İLÇE |
19.00 |
3.HAFTA |
16 Eylül 2017 Cumartesi |
Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD. SPOR |
TARSUS İDMAN YURDU |
ŞANLIURFA GAP STADI |
15.30 |
OSMANİYESPOR FK |
KIZILCABÖLÜKSPOR |
|
16.00 |
ANKARA ADLİYESPOR |
ELAZİZ BELEDİYESPOR |
|
16.00 |
TEKİRDAĞSPOR |
KOCAELİSPOR |
TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL STADI |
16.30 |
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. |
PAYASSPOR |
|
16.30 |
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR |
ÇORUM BELEDİYESPOR |
SULTANBEYLİ GÖLET STADI |
16.30 |
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. |
DÜZYURTSPOR |
KARACABEY M.FEHMİ GERÇEKER |
16.30 |
AYDINSPOR 1923 |
ARSİNSPOR |
ADNAN MENDERES STADI |
16.30 |
B.ÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. |
CİZRE SPOR |
|
16.30 |
NOT: Stat bilgisi boş bırakılan maçların hangi statta oynanacağı daha sonra ilan edilecektir.